Efebey Hurdacılık

Şehir içinde ya da şehirler arası ihtiyaç duyacağınız her türlü ebata uygun araç filomuz ile nakliye hizmeti sunuyoruz. Ev-ofis eşyalarının taşınması, mobilya, beyaz eşyaların taşınması, malzeme taşınması, hafriyat, hurda, cüruf nakli gibi ihtiyaç duyduğunuz her an bize erişebilirsiniz. Farklı ebatlarda açık ve kapalı kasa her geçen gün artan araç filomuzla hizmet sunmaktan onur duyarız. 

Gölbaşı Nakliye Fiyatları

Nakliye fiyatları genel olarak aracın yapacağı yol ve taşınacak ürünün türüne göre yükleme ve boşaltma süreleri göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Gölbaşı nakliye hizmeti için hızlı ve güvenilir hizmet sağlayıcı olarak Efebey‘e güveniyor. Uygun fiyatlı, hızlı çözümler için sizde lütfen fiyat teklifi isteyiniz.

Efebey Hurdacılık olarak yıllardır yaptığımız mesleğimizin getirdiği bilgi ve tecrübe ile; demir-çelik, kablo, kızıl, tel, bakır, altın, gümüş, alüminyum, kalay, pirinç, krom, nikel gibi madeni hurda grupları, bilgisayar parçaları, anakart, işlemci, laptop, cep telefonu gibi elektronik hurda grupları, plastik, pvc, kablo, beyazeşya, klima gibi plastik ve mekanik hurda gruplarının alım, satım ve geri dönüşüm hizmetlerini güvenle sunuyoruz.