Efebey Hurdacılık

Onbeş yılı aşkın süredir kendi yerinde faaliyetlerine devam eden Efebey Hurdacılık, müşterinin memnuniyetini ön planda tutarak her türlü hurdanın geri dönüşümü için çalışmaktadır. Başta kendi ülkemiz olmakla birlikte dünyanın geleceği için atıkların geri dönüştürülmesi büyük bir önem taşımaktadır. Geri dönüştürülen ürünlerin doğaya zarar vermediği gibi sürdürülebilirlik temalı yeniden kullanımlarla elde edilen kazanım iki katına çıkmaktadır. 

Bu amaçla geri dönüşüm yapılmaktadır; hurda olarak özellikle DKP hurda, ek hurda, imalat hurdası, kaba hurda, karışık hurda ve bunların hurdalarından oluşan demir talaş hurdası alım satımı yapmaktayız.

Hurda bakır konusunda aldığımız ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz: soyulmuş bakır hurdası, yanmış bakır hurdası veya yanmış bakır hurdası, yassı bakır hurdası, trafo hurdası bakır, kalaylı bakır hurdası, kangal bakır hurdası ve bunların kırıntılarından oluşan bakır hurdası.

Hurda alüminyum ise; boyasız profil hurda alüminyum, jant alüminyum hurda, çelik tel hurda alüminyum, imalat hurda profil hurda alüminyum, hurda alüminyum levha, ofset profil hurda alüminyum, ofset kalıp hurda alüminyum, bakır petek hurda alüminyum, kutu hurda alüminyum, piston hurda alüminyum, sert (kalın) hurda alüminyum, talaş hurda alüminyum, radyatör hurda alüminyum, arduvaz hurda alüminyum alımına devam etmekteyiz.

Ayrıca hurda akülerinde geri dönüşüm süreçlerinde değerlendirmek üzere sulu tip akü ve kuru tip aküler olarak hurda şeklinde alım ve satım işlerini gerçekleştiriyoruz.