Efebey Hurdacılık

Size göre değersiz olan, boşa yer kaplayan bir çok ürün hurdacılık sektöründe geri dönüşümle tekrar değer kazanabilir, doğaya ve geleceğimize yatırım olarak nitelikli ürünlere dönüştürülebilir malzemelerdir. Bu süreci ekonominize destek olacak şekilde değerlendirmek isterseniz hurda olarak nitelendirebilecek ürünler hakkında bize ulaşmanız yeterlidir. Biz sizin için bu materyallerin değerlemesini yaparak en yüksek bedellerle yerinden teslim alarak geri dönüşüm sürecini başlatıyoruz.

Hurda Olarak Değer Kazanabilecek Materyaller Nedir?

Demir Hurdası

Bakır Hurdası

Alüminyum Hurdası

Sarı (Pirinç) Hurdası

Kalay Hurdası

Kurşun Hurdası

Nikel Hurdası

Alikobalt Hurdası

Krom Hurdası

Akü Hurdası

Kablo Hurdası

Elektronik Hurdası

Plastik Hurda

PCV Hurdası

İnşaat Hurdası

Araba Hurdası

Beyazeşya Hurdası

Klima Hurdası

Güncel Hurda Fiyatları

Hurda malzemeler genel olarak kilogram fiyatı üzerinden hesaplanarak cinsine göre günlük alış fiyatları üzerinden tutar belirlenir. Malzemenin genel durumu, karışım ya da işçilik oranları, geri dönüşüm durumları gib bir çok etmen göz önünde bulundurularak hurda fiyatı belirlenmektedir. Hurda alım-satım işlemleri için önemli olan bir diğer hususta hurdacının yetki belgesine sahip olmasıdır. 

Efebey Hurdacılık olarak yıllardır yaptığımız mesleğimizin getirdiği bilgi ve tecrübe ile; demir-çelik, kablo, kızıl, tel, bakır, altın, gümüş, alüminyum, kalay, pirinç, krom, nikel gibi madeni hurda grupları, bilgisayar parçaları, anakart, işlemci, laptop, cep telefonu gibi elektronik hurda grupları, plastik, pvc, kablo, beyazeşya, klima gibi plastik ve mekanik hurda gruplarının alım, satım ve geri dönüşüm hizmetlerini güvenle sunuyoruz.